Header

Na Siedząco i Na Stojaka

Siedzenie kobieta na górze
Siedzenie jest klasyczną "wolną" pozycją aby rozkoszować się leniwym i luźnym seksem. Kobieta po prostu wspina się i nieustannie ujeżdża. Twarzą w twarz lub nie - powolność jest kluczem do udanego szczytowania!.
na stojaka:
Z drugiej strony seks na stojąco jest najczęściej używany podczas tzw. "szybkich numerków". Jeśli on ma silne ręce ramiona spróbuj uprawiać z nim seks na stojąco oplatając jego biodra. Oboje doświadczycie głębokiej penetracji. Możecie dodatkowo całować się i pieścić w tej pozycji. Kocham seks na stojąco! Pomimo, że muszę stawać na książkach aby mieć odpowiednią wysokość.
stojąca na pieska
Na pieska gdy kobieta klęka oparta o stół lub biurko w biurze albo nawet o kuchenny zlew. Penetracja jest głęboka i powodująca silne tarcie. Pozycja w połowie wysokości to taka w której ona leży plecami na stole lub biurku lub stole kuchennym. Znów - penetracja jest głęboka i obydwie strony mają znakomity dostęp do swoich ciał. Black zaciągnął mnie w boczną uliczkę gdy wracaliśmy z klubu do domu.
zuchwały seks
Skończyło się to na seksie ze mną opartą o ścianę. Było naprawdę podniecająco. Fakt, że ktoś mógł nas nakryć nakręcał nas jeszcze bardziej. Seks Al fresco może wydarzyć się "po cichu" gdyż nie musicie zdejmować zbyt wielu ubrań by mieć dostęp do swoich ciał. Aby pogłębić penetrację kobieta może się odwrócić i podeprzeć się o ścianę podczas gdy mężczyzna ją penetruje w pozycji "stojącej na pieska". Zmiana miejsc w których uprawiacie seks jest wspaniałym sposobem aby odświeżać wasz seks i odkrywać w nim coś nowego.
siedzieć okrakiem
Wydaje mi się, że najlepszym sposobem na seks w pozycji siedzącej jest taki, w którym mężczyzna siedzi a kobieta go ujeżdża. Ta pozycja może wymagać intensywnej pracy udami, gdyż kobieta używa ich aby kontrolować jazdę. Siedziałam na moich chłopaku na końcu autobusu - to było bardzo niegrzeczne i dodatkowo masturbowałam się. Szaleństwo!.

Nogi rozwarte
Spróbuj dokładnie odwrotnego seksu, z kobietą w pozycji siedzącej. Ona leży oparta o krzesło z rozwartymi nogami, a mężczyzna wchodzi w nią z pozycji klęczącej. Im bardziej do tyłu kobieta się odchyla tym mocniej mężczyzna może ją popychać. (odmiany) Oby pogłębić penetrację i stymulację główki penisa kobieta może usiąść okrakiem na mężczyźnie bezpośrednio na fotelu, a nogi ułożyć za nim. Wtedy odchyla się do momentu, gdy jej ramiona są na podłodze a jej głowa zwisa w dół. Kobieta może używać swoich rąk i pośladków aby kontrolować pchnięcia, a mężczyzna może unieść swoje biodra i bawić się jej łechtaczką.
siedzieć okrakiem z tyłu
Jeśli chcesz spróbować czegoś innego spróbuj zmienić podejście. Jak poprzednio. Mężczyzna siedzi oparty na krześle, a kobieta zamiast siedzieć na mężczyźnie lub tyłem dosiada go z boku. To zupełnie inne doznania dla obojga was!. Uważajcie by nie ocierać penisa, gdyż kont natarcia jest dla niego niekorzystny. Ruszajcie się powoli do momentu zadowalających was obojga odczuć. Aby znaleźć dogodne miejsce by usiąść zacznij, gdy nogi mężczyzny są wyprostowane, a następnie przykucnij nad nim. Wtedy wśliźnij się na niego i okryj go nogami z tyłu. On wtedy okrywa ciebie swoimi nogami i oboje trzymacie się za ręce i odpychacie używając własnego ciężaru aby utrzymać równowagę. Tą pozycję warto również wypróbować w kąpieli. Możecie również wypróbować innych kombinacji na krześle. Spróbujcie ocenić jak daleko możecie rozciągnąć wasze nogi. W tej pozycji mężczyzna podtrzymuje partnerkę rękoma i oboje rozkoszują się bardzo głęboką penetracją.

Ostatnie Komentarze

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com