Zaloguj sięBio Producers

Waluta

Koszyk

Sum total:   0.00 PLN
Go to cart

Regulamin zakupów

1. Sklep realizuje zamówienia wyłącznie na terenie Unii Europejskiej.

2. Złożenie zamówienia w sklepie oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

 

REJESTRACJA KLIENTA

3. Klient zobowiązany jest do zgodnego ze stanem faktycznym wypełnienia "formularza zamówienia"- czyli pośrednio rejestracji , podania w nim prawidłowych danych kontaktowych zawartych w formularzu .PRZYJĘCIE I REALIZACJA ZAMÓWIENIA

4. Przez złożenie zamówienia należy rozumieć wypełnienie "formularza zamówienia" znajdującego się na stronach sklepu.

5.Osoba fizyczna składająca zamówienie musi mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.


6. Zamówienia są potwierdzane poprzez e-mail i lub telefonicznie. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić, nie będą realizowane.

7. Sprzedający zastrzega sobie prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia, jeżeli dane podane przez Kupującego w formularzu będą niepełne; podanie kontaktowego adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu ułatwi rozwiązania ewentualnych zastrzeżeń dotyczących zamówienia.

8. Podane ceny są cenami brutto, nie obejmują koszt przesyłki

 

9. Realizacja zamówień odbywa się za pomocą Poczty Polskiej oraz Paczkomatów Inpost na koszt Sprzedawcy

10. Sprzedający zobowiązuje się w ciągu 48 godzin od otrzymania zamówienia potwierdzić zamówienie u Kupującego drogą internetową lub telefoniczną. Czas ten może zostać wydłużony w przypadku, gdy wypada on w dni uznane za wolne od pracy (niedziele i święta).

 

11. Terminy realizacji zamówień wynoszą od 1-5 dni.

12. Płatność za zamówiony towar może nastąpić przelewem na konto Sprzedającego.


13. Zamówienia można odwołać tylko za pomocą poczty e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

14. W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.POSTANOWIENIA KOŃCOWE

15. Sprzedający zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Kupujący wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie tych danych dla celów marketingowych i ewidencyjnych, tylko na potrzeby Sprzedającego. Kupującemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.

16. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.


17. Sklep zastrzega sobie prawa do zdjęć w sklepie. Autorem i właścicielem zdjęć jest tylko i wyłącznie firma Green Style i zabrania się kopiowania, umieszczania  i wykorzystywania zdjęć bez zgody autora którym jest firma Green Style. Wszelakie odstępstwa od tego punktu regulaminowego będą powodowały wszczęcie postępowania karnego na drodze sądowej .


18. W sprawach nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów

19. Sklep  zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

Ostatnie Komentarze

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com