Header

Seks Analny

Seks analny nie jest postrzegany pozytywnie przez wszystkich. Badania ukazują, że więcej niż % mężczyzn i kobiet kocha się w ten sposób. Jeśli chcecie go spróbować najważniejsze jest aby użyć dużo lubrykantu i prezerwatywy. Nie śpieszcie się. Zacznijcie palcem lub zabawką zanim przejdziecie do umieszczenia członka. Tak jak każdy seks, jeśli boli to przestań!. Seks to zabawa. Nie ból.


Pozycja boczna
?Na łyżeczkę" jest dobrą, delikatną pozycją wyjściową do seksu analnego. Łatwiej jest kobiecie rozluźnić mięśnie, a mężczyzna może "bawić się" jej łechtaczką i piersiami podczas penetracji. Niektóre kobiety wolą seks analny przed osiągnięciem orgazmu - gdy ich napięcie seksualne się wciąż ponosi. Więc im dłużej mężczyzna trzyma napięcie seksualne kobiety "na krawędzi" tym większe są szanse, że kobieta polubi ten rodzaj rozkoszy. Pozycja misjonarska jest również dobrą pozycją dla początkujących, gdyż pozwala kobiecie rozluźnić mięśnie odbytu i uczyni, że penetracja będzie łatwiejsza. Chyba najlepszą pozycją do seksu analnego jest zmieniona pozycja misjonarska. Kobieta leży na plecach z kolanami ugiętymi i uniesionymi do góry. Mężczyzna klęka naprzeciw kobiety i wślizguje się. Ta pozycja pozwala kobiecie rozluźnić wszystkie mięśnie odbytu czyniąc je bardziej przystosowane do zmieszczenia penisa mężczyzny.


Seks analny pozycja od tyłu
Pozycja "na pieska' jest najczęściej spotykaną pozycją w seksie analnym. Jednakże tej pozycji należy używać wtedy, gdy partnerzy już ją znają. W tej pozycji "partner otrzymujący" zwykle napręża swoje mięśnie. Aby było wygodniej spróbujcie tej pozycji gdy mężczyzna klęczy za kobietą z nogami na zewnątrz jej nóg. To pozwala kobiecie na trzymanie nóg bliżej siebie i uczyni, że nie będzie ciaśniej (jak ma się to w przypadku seksu dopochwowego). W rzeczywistości rozluźni to zwieracz, bo zmniejszy napięcie mięśni. Wciąż jednak musicie się kochać powoli bo szybkość ruchów zmienia kąt natarcia w którym penis penetruje odbyt.


Analnie - kobieta na górze
Pozycja "kobieta na górze" wydaje się najlepsza gdyż daje kobiecie większą władzę. Niestety w tej pozycji zwieracz kobiety jest ściśnięty czyniąc penetrację trudniejszą. Jeśli próbowaliście seksu analnego w ten sposób to kobieta powinna "opuszczać się" w dół bardzo powoli. Kobieta może dyktować tempo i głębokość penetracji. Mężczyzna powinien być gotowy na uniesienie kobiety jeśli stosunek stanie się niewygodny lub nawet bolesny dla kobiety. Lub gdy chcecie zaawansowanej pozycji - spróbujcie "taczki". Ale tylko, gdy seks analny jest czymś do czego jesteście oboje przyzwyczajeni. Penetracja jest ekstra głęboka. Seks analny jest seksem którego należy spróbować wtedy, gdy oboje partnerzy tego chcą. Kobieta musi być odprężona aby było jej przyjemnie. Eksperymentowanie z seksem analnym może wnieść coś nowego i przyjemnego do waszego miłosnego repertuaru. "Łyżeczka" lub "misjonarka" są dobrymi pozycjami dla początkujących. "Na jeźdźca" może być trudne w seksie analnym. Wypróbujcie "taczkę" jeśli chcecie pozycji zaawansowanej. Nigdy nie bądź przymuszany do seksu analnego. Nigdy nie przymuszaj nikogo do seksu analnego. To może być czymś nowym do spróbowania i radości.

Ostatnie Komentarze

This site uses encryption for transmitting your passwords. ratmilwebsolutions.com